Już do nabycia polska wersja książki „Koń KWPN. Selekcja do wyczynu”.

Już do nabycia polska wersja książki  „Koń KWPN. Selekcja do wyczynu”.

 

Polski Związek Hodowców Koni wykupił licencję od związku KWPN na wydanie znanej w Europie książki: „The KWPN horse. Selection for performance” i właśnie została wydana polska jej wersja pod tytułem: „Koń KWPN. Selekcja do wyczynu”.

 

Książka  stanowi kompendium wiedzy na temat oceny eksterieru koni sportowych w połączeniu z ich użytkowością. Szczegółowo opisane są w niej kryteria budowy, oceny chodów oraz skoków luzem.  W publikacji tej drobiazgowo zostały przedstawione konie wierzchowe KWPN (ze skrótem RP) oraz konie Tuigpaarden (TP), które stanowią oddzielny dział w księdze.

Książka będzie dystrybuowana TYLKO przez PZHK i OZHK/WZHK. Cena 75 zł. Dla członków OZHK/WZHK i Związków Rasowych z uregulowaną, bieżącą składką członkowską cena 55 zł. W przypadku wysyłki pocztą należy doliczyć koszty w wysokości 5 zł/egz.

 

Jeżeli chcesz nabyć tę książkę w PZHK, prosimy o pisemne zgłoszenie na email: kusmierczak@pzhk.pl i przelanie opłaty za książkę i wysyłkę na konto PZHK, z dopiskiem „Książka KWPN”.

W załączeniu przesyłam materiały graficzne.

Wiadomość znajduje się na naszej stronie pod tym adresem: http://pzhk.pl/blog/2016/08/23/juz-nabycia-polska-wersja-ksiazki-kon-kwpn-selekcja-wyczynu/